قالب وردپرس

افزونه وردپرس

آموزش وردپرس

دانلود قالب وردپرس,دانلود افزونه وردپرس,دانلود پوسته وردپرس

قالب وردپرس رایگان,افزونه وردپرس رایگان,پوسته وردپرس رایگان
روز تم
خانه / آموزش ووکامرس / تجارت الکترونیک / آشنایی با دوره تجارت الکترونیک
ecommerce

آشنایی با دوره تجارت الکترونیک

آشنایی با دوره تجارت الکترونیک

 

سلام و عرض ادب خدمت دوستان همیشگی روز تم

 

این فناوری تعاریف و انواع مختلفی دارد که به شرح هر کدام می پردازیم:

1- تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیکی می گویند.

2- بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد.

3- تجارت الکترونیکی یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی

4- کاربرد تکنولوژی اطلاعات در تجارت

5- تجارت الکترونیکی، مبادله ی الکترونیکی داده هاست. بطور خلاصه می توان گفت که مبادله الکترونیکی داده عبارت از تولید، پردازش، کاربرد و تبادل اطلاعات و اسناد به شیوه های الکترونیکی و خودکار بین سیستم های کامپیوتری و براساس زبان مشترک و استانداردهای مشخص و با کمترین دخالت عامل انسانی. البته تجارت الکترونیک حیطه ای به مرابت گسترده تر از مبادله الکترونیکی داده داردو آن یک تحول و انقلاب در عرصه ارتباطات است. تجارت الکترونیکی در ساده ترین تعریف عبارت از یافتن منابع، انجام ارزیابی، مذاکره کردن، سفارش، تحویل، پرداخت و ارائه خدمات پشتیبانی است که بصورت الکترونیکی انجام می شود. لذا تجارت الکترونیک روشی است براساس آن اطلاعات، محصولات و خدمات از طریق شبکه های ارتباطات کامپیوتری خرید و فروش می شوند.

 

3006

 

معرفی دوره جامع آموزش تجارت الکترونیکی:
دوره جامع آموزشی تجارت الکترونیکی به دو بخش پایه و پیشرفته تقسیم می گردد. در دوره پایه فراگیر با مفاهیم تجارت و کسب و کار الکترونیک و ملزومات آن، کاربرد های مختلف تجارت الکترونیک در صنایع مختلف و نیز در بخش های مختلف کسب و کار نظیر طراحی محصول و خدمات، بازاریابی، تامین، تولید، فروش خدمات پس از فروش و … آشنا می گردد. در این دوره دیدگاه کلی و وسیع به صورت کاربردی از تجارت الکترونیک در مخاطبین ایجاد می گردد که منجر به رشد زمینه های خلاقیت در راستای توسعه کسب و کار و موفقیت شغلی در ایشان خواهد شد.
پس از دوره پایه، فراگیر با کمک مشاورین و متخصصین مرکز و با توجه به علایق و زمینه های شغلی و تخصصی خویش به انتخاب گرایش در دوره پیشرفته خواهد پرداخت. دوره پیشرفته گرایش های مختلفی دارد که “مهندس طراح تجارت الکترونیکی”، “تاجر الکترونیکی”، “مدیر کسب و کار های الکترونیکی و فروشگاه های اینترنتی”، “سرپرستي تيمهاي مجازي و راه دور”، “امنیت کسب و کار الکترونیکی”، “مهندس سازنده Web Site هاي “E-Commerce از جمله گرایش های دوره آموزشی تجارت الکترونیکی است. فراگیر همچنین می تواند بیش از یک گرایش تخصصی تجارت الکترونیکی را جهت تکمیل دانش و مهارت های خود انتخاب نماید.
مخاطبین: کارشناسان و مدیران بنگاههای اقتصادی و صنعتی ، تجار و بازرگانان، اصناف، فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی اعم از فنی و مهندسی، علوم انسانی، پژشکی و …، علاقمندان به اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی و اشخاصی که با تسلط بر IT و EC به دنبال فرصت های شغلی بهتر در زمینه تخصصی خود می باشند
فراگیر در پایان دوره های آموزشی می تواند:
۱- استفاده از فناوری اطلاعات را در سازمان خود بهبود بخشیده و تجارت الکترونیکی را در سازمان خود راه اندازی نماید.
۲- به عنوان تاجر الکترونیکی به خرید، فروش، صادرات و واردات بپردازد.
۳- به عنوان مهندس طراح EC اقدام به راه اندازی تجارت الکترونیکی برای دیگران نماید.
۴- به عنوان کارشناس و مسئول تجارت الکترونیکی در یک بنگاه اقتصادی استخدام و شروع به کار نماید.
۵- با توجه به تخصص قبلی خود و با تسلطی که بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی بدست می آورد از فرصت های شغلی بهتری برخوردار شود.
۶- به صورت خود اشتغالی و با سرمایه خود نسبت به ایجاد شغل و کسب و کار خود اقدام و با کمک فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی بدان رونق دهد.

 

منبع: روز تم بزرگترین مرجع آموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه وردپرس

 

 

کلمات کلیدی : آشنایی با دوره تجارت الکترونیک , دوره تجارت الکترونیک , تجارت الکترونیک , تجارت , معرفی دوره تجارت الکترونیکی , آموزش تجارت الکترونیکی , روز تم

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


قالب وردپرس پوسته وردپرس افزونه وردپرس آموزش وردپرس

پوسته وردپرس

خرید قالب وردپرس

قالب رایگان وردپرس

افزونه رایگان وردپرس

خرید افزونه وردپرس
آموزش رایگان وردپرس